Urban Dog COMPLEX SYSTEM CLA kompleksinis maisto papildas šunims

40,02 €
Su PVM

Kompleksinis pašaro papildas šunims, kuris pagerina raumenų vystymąsi, stiprina ir apsaugo širdį. Skaido riebalus, nekeičiant viso kūno masės, bet didina raumenų masę.

  • Stiprina imunitetą.
  • Lėtina senėjimą.
  • Gerina patelių vaisingumą.
  • Reguliariai vartojamas nuo pirmos rujos dienos iki gimdymo žymiai padidina pieno gamybą.
  • Mažina aplinkos veiksnių sukeliamą stresą.
  • Naudojant žindymo laikotarpiu linoleno rūgštis per motinos pieną perduodama šuniukams. Tai lemia žemesnį mirtingumo lygį.
  • Veikia antinavikiškai.

Kiekis
Išparduota

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Maisto papildas šunims, kuris pagerina raumenų vystymąsi, stiprina ir apsaugo širdies veiklą, skaido riebalus, nekeičiant viso kūno masės, bet didinant raumenų masę. Stiprina imuninę sistemą, lėtina senėjimo procesus, taip pat rekomenduojamas vaisingoms ar žindančioms kalėms. Naudojant reguliariai nuo pirmos rujos dienos iki gimdymo, padidina pieno gamybą, mažina stresą. Pašaro papildą naudojant laktacijos laikotarpiu, linoleno rūgšties šuniukai gauna per motinos pieną. Tai veda prie mažesnio mirtingumo lygio (įrodyta moksliniais tyrimais) ir sveikesnio augimo.. Sudėtis: Augaliniai aliejai ir riebalai; Žuvų taukai;polinesočiosios riebalų rūgštys; kvietiniai miltai; natūralūs skoniai; antioksidantai.

Naudojimas: Renovate maišykite į maistą, tiek šlapią, tiek ir sausą.

Padidinto normos dozavimas: 2 mėnesių ciklas šunims su specialiais poreikiais (laktuojančioms kalėms, augantiems šuniukams, besiruošiant varžyboms ir aktyviems darbo šunis (žr lentelę)).

Normalios normos dozavimas: 2 mėnesių ciklas siekiant sustiprinti augantį arba suaugusį šunį

UD302CL3