Prins Diet Procare Croque Urinary sausas maistas šunims šlapimo takų funkcijos palaikymui 3kg

41,05 € Sutaupote 50%
82,10 €
Su PVM

Dietinis sausas pašaras suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims turintiems šlapimo takų funkcijos sutrikimų.

  • Tirpdo šunų šlapimo takuose esančius akmenis, ir veikia prevenciškai nuo pakartotinio susidarymo.
  • Stabdo struvitinių kristalų formavimąsi ir kaupimąsi.
  • Praturtintas spanguolėmis šapimo pūslės apsaugai.
  • 100% natūralūs ingredientai.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • Lengvai virškinamas.
Pakuotės svoris
Kiekis
Prekė su papildomais pasirinkimais

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins Procare Croque Urinary dietinis sausas pašaras suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims su šlapimo takų problemomis. Dietinio maisto formulė kurta bendradarbiaujant su gydytojais veterinarais siekiant geriausio rezultato sergančių ar negaluojančių šunų maitinime.

Sudėtis:

Ryžiai, kukurūzai, gyvūnų baltymų ekstraktas, gyvūnų riebalai (naminiai paukščiai), miežiai, hidrolizuoti vištienos kepenys, lašišų aliejus, natrio chloridas, kalio chloridas, sėmenų aliejus, spanguolės (0,5%), inulinas, cholino chloridas, yucca schidigera ekstraktas.

Analitiniai duomenys:

Drėgmė 8,0%. Žali baltymai 18,0%. Žali riebalai 18,0%. Neapdorotas pelenai 3,1%. Žalia ląsteliena 1,5%. Vitaminas D  2070IE.  Amonio chloridas 3000 mg / kg. DL-metioninas 2500 mg / kg. Mineralai. Kalcis 0,4%. Fosforas 0,4%. Kalis 0,6%. Magnis 0,06%. Natrio 0,5%. Chloridas 0,5%. Sieros 0,2%. Hidroksiprolinas 0,53%. Energetinė vertė 4396 kcal / kg

Nurodymai:

Šis pašaras duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito. Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą. Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas. Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir konservantų. Pagaminta Olandijoje.

84715

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Maisto klasė
Veterinarinė dieta
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Šuns dydis
Didelių veislių
Mėsos rūšis
Paukštiena

Jums taip pat gali patikti