Prins VitalCare Protection - Sensible Grainfree Hypoallergic. Sausas hypoalerginis - begrūdis maistas suaugusioms katėms

23,85 EUR
Su mokesčiais

Suaugusioms katėms turinčioms jautrų viršinimo traktą, odą ir kailį

Prins VitalCare Protection Sensible Grainfree Hypoallergic sausas pašaras katėms, turinčioms jautrų viršinimo traktą, odą ir kailį. Maistas praturtintas žolelių ekstraktais ir Šiuslerio druskomis, kad užtikrinti pilnavertę mitybą, gausu lašišos ir sudėtyje esančios aukštos kokybės maistinėmis skaidulos padeda palaikyti sveiką virškinimo florą.

Svoris
Kiekis
Yra sandėlyje

  • Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai. Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai.
  • Prekių pristatymas per 2-5 d.d. Prekių pristatymas per 2-5 d.d.
  • Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles) Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles)

Suaugusioms katėms turinčioms jautrų viršinimo traktą, odą ir kailį

Prins VitalCare Protection Sensible Grainfree Hypoallergic sausas pašaras katėms, turinčioms jautrų viršinimo traktą, odaą ir kailį. Maistas praturtintas žolelių ekstraktais ir Šiuslerio druskomis, kad užtikrinti pilnavertę mitybą, gausu lašišos ir sudėtyje esančios aukštos kokybės maistinėmis skaidulos padeda palaikyti sveiką virškinimo florą.

Sudėtis: 

Hidrolizuoti lašišų taukai (20%), saldžiosios bulvės, dehidratuotos lašišos (16%), gyvuliniai riebalai, žirnių baltymai, žirniai, kiaušinių miltelių, lašišų taukai (3,5%), hidrolizuotos kepenys, runkelių minkštimas, mielės, džiovintų cikorijų minkštimas (natūralus FOS ir inulino šaltinis), džiovinti Antarktinio kriliai (natūralus EPA ir DHA šaltinis) (1,3%), celiuliozė, džiovintas Galveninio puvinio (lot. Aspergillus niger) fermentacijos produktas (natūralus fruktooligosacharidų, GOS ir MOS šaltinis), lecitinas, mineraliai (kalcio karbonatas), žolelių ekstraktai ir Šiuslerio druskos (Dioskorėja, Baltašaknė, Šilkmedžio vaisiai, Cornu Cervi deglatinatum, psoralea, Guostė, Viksvuolė, gallus, Gudobelė, Šiuslerio druskos Nr. 6, 7, 8 ir 10) (0,075%), spanguolės.

Nurodymai:

VitalCare Protection SENSIBLE Grainfree Hypoallergic gali būti duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą VitalCare Protection SENSIBLE Grainfree Hypoallergic maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Kaip skanėstą savo katei galite pasiūlyti Prins NatureCare TUNA-SALMON. Tai sveikas ir natūralus mėsiškas valgis jūsų katei. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

Keisdami senąjį sausą pašarą į naująjį mūsų pašarą, kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

59307

Charakteristikos

Katino amžius
Suaugęs
Speciali paskirtis
Jautriems
Maisto klasė
Super premium