Prins VitalCare Protection Kitten - Kačiukams ir jaunoms katėms

20,09 EUR
Su mokesčiais

Kačiukams ir jaunoms katėms

Prins VitalCare Protection Kitten - sausas pašaras specialiai kačiukams nuo 4 sav. amžiaus ir daugiau. teisingam ir tolygiam augimui, sudėtyje papildomai yra lizino, kuris palaiko imuninę sistemą.

Kiekis
Yra sandėlyje

  • Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai. Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai.
  • Prekių pristatymas per 2-5 d.d. Prekių pristatymas per 2-5 d.d.
  • Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles) Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles)

Kačiukams ir jaunoms katėms Prins VitalCare Protection Kitten - sausas pašaras specialiai kačiukams nuo 4 sav. amžiaus ir daugiau. Šis kačių maistas turi visas maistines medžiagas reikalingas teisingam ir tolygiam augimui, sudėtyje papildomai yra lizino, kuris palaiko imuninę sistemą. Pašaras praturtintas žolelių ekstraktais ir Šiuslerio druskomis pilnam katės sveikatos palaikymui, praturtintas vištiena ir aukštos kokybės ląsteliena palaikyti sveikai virškinimo florai.


Sudėtis:

Dehidratuota vištiena (17%), kukurūzai, kukurūzų glitimas, gyvuliniai riebalai (paukštienos), ryžiai, šviežia vištiena (5%), hidrolizuotos vištų kepenėlės, žirnių baltymai, kiaušinio milteliai, mielės, cukrinių runkelių minkštimas, džiovinų cikorijų minkštimas (natūralus FOS ir inulino šaltinis), džiovinti Antarkties krilai, mineralai (natrio chloridas, kalcio karbonatas), lašišų taukai, džiovinti Aspergillus niger fermentacijos produktas (natūralus FOS, GOS ir MOS šaltinis), lizinas, lecitinas, žolių ekstraktų ir Šiuslerio druskos (Dioskorėja, Baltašaknė, Šilkmedžio vaisiai, Cornu Cervi deglatinatum, psoralea, Guostė, Viksuolė, Gallus, Šiuslerio druskos Nr. 1, 2, 4 ir 8) (0,075%), spanguolės.


Nurodymai:

VitalCare Protection KITTEN gali būti duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą VitalCare Protection KITTEN maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Kaip skanėstą savo katei galite pasiūlyti Prins NatureCare. Tai sveikas ir natūralus mėsiškas valgis jūsų katei. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas. VitalCare Protection KITTEN pašaras taip pat tinkamas suaugusioms nėščioms ir žindančioms (laktacijos periodu) katėms.

Keisdami senąjį sausą pašarą į naująjį mūsų pašarą, kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

59007

Charakteristikos

Katino amžius
Jaunas
Maisto klasė
Super premium