BAYER Foresto Antkaklis katėms ir šunims sveriantiems mažiau nei 8kg

32,49 €
Su PVM

BAYER Foresto antkaklis katėms ir šunims, sveriantiems mažiau nei 8 kg. Atbaido blusas ir erkes.

 • Mažos dozės užtikrina apsaugą katei ir šuniui

 • Nereikia kas mėnesį rūpintis gyvūno apsauga

 • 8 mėnesius besitęsianti apsauga nuo blusų ir erkių

 • Žudo blusas, atbaido ir žudo erkes

 • Sumažina riziką pernešti kraujasiurbių platinamas ligas

 • Bekvapis ir atsparus vandeniui

Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

BAYER Foresto – tai patogus kelias užtikrinti ilgalaikę gyvūno apsaugą. Su Foresto nereikia kas mėnesį prisiminti apie gyvūno apsaugą – vienas antkaklis suteikia užtikrintą apsaugą nuo blusų ir erkių iki 8 mėnesių. BAYER Foresto antkaklis katėms ir šunims, sveriantiems mažiau nei 8 kg tai produktas, kurio dėka apsaugosi savo augintinį nuo pavojingų parazitų. Pas šunis, naikina taip pat blusas. Atkaklis gali būti naudojamas pas mažus kačiukus ir šuniukus, kurių amžius daugiau nei trylika mėnesių. Jeigu produkto ilgis per ilgas, laisvai galima jį sutrumpinti ir pritaikyti taip, kad atitiktų Tavo augintinio kaklui. Atsimink- jeigu nori, kad būtų visiškai veiksminga- apykaklė turi būti stipriai prigludusi prie gyvūno. Prie jos neįmanoma prikabinti pavadėlio. Tai puikus sprendimas gyvūnams, kurie gyvena lauke arba dažnai maudosi pasivaikščiojimo metu. Augintinis bus apsaugotas nuo parazitų jau po dviejų dienų, skaičiuojant nuo antkaklio uždėjimo. Veikliosios medžiagos mažomis dozėmis išsilaisvina ir yra absorbuojamos į gyvūnų odos riebalinį audinį ir plaukus. Produktą galima įsigyti taip pat didesnio dydžio- katėms ir šunims, kurie sveria daugiau kaip 8 kg.

Pagal galiojančias nuostatas, produktą galima įsigyti tik asmeniškai arba susitarus atsiimti tam tikroje kurjerių įmonėje. 
Berecepčių vaistų sąrašui (OTC) priklausantys produktai, tame FORESTO, negali būti paduodami veterinarinėms klinikoms ir zoo parduotuvėms. Neišrašome PVM faktūros!!!

 

Aprašymas: Foresto 1,25 g + 0,56 g šunims ir katėms, sveriantiems ≤ 8 kg ; spalva pilka, produktas neturi kvapo.

Veikliosios medžiagos: Vieno antkaklio, kurio ilgis 38 cm, sudėtyje (12,5 g) yra imidakloprido (1,25 g) ir flumetrino (0,56 g). Veikliosios medžiagos yra integruotos į Foresto polimerinę terpę.

Katės:

Norint pašalinti iš katės kailio jau apsigyvenusias jame blusas (Ctenocephalides felis), reikės naudoti antkaklį nuo 7 iki 8 mėnesių. Norint apsaugoti katę nuo blusų lervų- reikės antkaklį naudoti bent 10 savaičių. Foresto gali būti taip pat naudojamas kaip vienas iš blusų sukeltos alergijos gydymo elementų. Prieš uždedant ant gyvūno antkaklį, būtina pašalinti jau esančias kailyje erkes.

Šunys:

Norint pašalinti iš katės kailio jau apsigyvenusias jame blusas (Ctenocephalides felis), reikės naudoti antkaklį nuo 7 iki 8 mėnesių. Norint apsaugoti katę nuo blusų lervų- reikės antkaklį naudoti bent 10 savaičių. Foresto gali būti taip pat naudojamas kaip vienas iš blusų sukeltos alergijos gydymo elementų. Prieš uždedant ant gyvūno antkaklį, būtina pašalinti jau esančias kailyje erkes.   

Geriausias metas pradėti naudoti apykaklę- blusų ir erkių sezono pradžia.

Kontraindikacijos:

 • Nenaudoti pas kačiukus, kurių amžius mažiau nei 10 savaitės.
 • Nenaudoti pas šuniukus, kurių amžius mažiau nei 7 savaitės.
 • Nenaudoti jeigu gyvūnas yra jautrus kažkuriai iš sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų.

Atsargos priemonės:  

Produktas yra nelaidus vandeniui. Jeigu gyvūnas sušlampa- jo veiksmingumas nepablogėja. Tačiau verta vengti ilgalaikio kontakto su vandeniu ir dažnu šampūno naudojimo, kadangi tai gali sutrumpinti antkaklio veiksmingumo laiką. Tyrimai parodo, kad kartą per mėnesį panaudotas šampūnas ar sąlytis su vandeniu neįtakoja 8-mėnesių veiksmingumo.

Šalutinis poveikis:

Retkarčiai (pas gyvūnus nepripratusius prie antkaklių) pasitaiko, kad praėjus kelioms dienoms nuo antkaklio uždėjimo, gyvūno oda parausta ir atsiranda niežulys. Tokiu atveju įsitinkinkite ar antkaklis nėra uždėtas per stipriai. Šie simptomai praeina po 1-2 savaičių.

Naudojimas:

 1. Išimkite antkaklį iš laminuoto maišelio skardinėje dėžutėje ir išvyniokite.
 2. Uždėjus antkaklį gyvūnui ant kaklo, vieną antkaklio pusę pernerkite per kilpą.
 3. Uždėjus antkaklį, jūsų du pirštai turi tilpti tarp gyvūno kaklo ir antkaklio.
 4. Atkreipkite dėmesį, kad antkaklis nebūtų per laisvas, taip gyvūnas jį lengvai nusiims.
 5. Likęs nereikalingas antkaklio ilgis turėtų būti nukerpamas paliekant 2 cm

DĖMESIO! Gydomiesiems produktams nėra taikoma grąžinimo teisė. Grąžinimas yra įmanomas tik tuomet, kai produktas turi tam tikras ydas.

BFORESTO