Urban Dog COMPLEX SYSTEM CLA - maisto papildas gerina raumenų vystymąsi

40,02 EUR
Su mokesčiais

UD COMPLEX SYSTEM CLA - Maisto papildas, kuris pagerina raumenų vystymąsi, stiprina širdies veiklą, saugiai skaido riebalus, nekeičiant viso kūno masės, bet didinant raumenų masę. CLA  sistema stiprina imuninę sistemą. 

Kiekis
Yra sandėlyje

  • Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai. Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai.
  • Prekių pristatymas per 2-5 d.d. Prekių pristatymas per 2-5 d.d.
  • Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles) Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles)

Maisto papildas šunims, kuris pagerina raumenų vystymąsi, stiprina ir apsaugo širdies veiklą, skaido riebalus, nekeičiant viso kūno masės, bet didinant raumenų masę.Sudėtinga sistema CLA ( KONJUGUOTA LINOLEINO RŪGŠTIS) stiprina imuninę sistemą, veikia kaip anti-senėjimo agentas, taip pat rekomenduojamas vaisingoms ar žindančioms kalėms. Naudoti reguliariai nuo pirmos rujos dienos iki gimdymo, padidina pieno gamybą, mažina stresą. Naudojant  CLA laktacijos laikotarpiu, linolo rūgšties šuniukai gauna per motinos pieną. Tai veda prie mažesnio mirtingumo lygio (įrodyta moksliniais tyrimais), sveikesnio augimo ir turi prieš navikinį  poveikį. Sudėtis: Augaliniai aliejai ir riebalai; Žuvų taukai;polinesočiosios riebalų rūgštys; kvietiniai miltai; natūralūs skoniai; antioksidantai.

Naudojimas: Renovate galima maišyti į tradicinį maistą, tiek šlapią, tiek ir sausą. Stiprus dozavimas: 2 mėnesių ciklas šunims su specialiais poreikiais  (laktuojančioms kalėms, augantiems šuniukams, besiruošiant varžyboms ir aktyviems darbo šunis (žr lentelę).

Pagrindinis dozavimas: kur aukščiau minėtos sąlygos akivaizdžiai nėra, dviejų mėnesių ciklas su mažesnėmis dozėmis gali būti vartojamas (žr lentelę ant pakuotės).

UD302CL3

Charakteristikos

Pakuotės svoris
300 g

Jums taip pat gali patikti