Nuolaidos

Išpardavimas

Yra 17 produktai.

Rodomi 1-16 iš 17 produktų
Prins Dietetic Mobility -...
 • Sumažinta kaina

Šlapias dietinis maistas šunims turintiems problemų su sąnariais

NatureCare Diet Dog Mobility yra šlapias maistas specialiai suaugusiems šunims turintiems problemų su sąnariais. Šis pilnavertis dietinis maistas buvo sukurtas bendradarbiaujant su veterinarijos gydytojais ir savo sudėtyje turi maistinių medžiagų, kurios teigiamai veikia sąnarius ir padeda atstatyti judrumą.

Prins Dietetic Mobility - dietiniai...

Bazinė kaina 4,37 EUR -15% Kaina 3,71 EUR
Prins Dietetic Weight...
 • Sumažinta kaina

Šlapias maistas nutukusiems ir/arba cukriniu diabetu sergantiems šunims

NatureCare Diet Dog Weight Reduction & Diabetic yra šlapias maistas, kuris specialiai sukurtas nutukusiems šunims ir/arba cukriniu diabetu sergantiems šunims. Šis specialus dietinis maistas buvo sukurtas bendradarbiaujants su veterinarijos gydytojais ir yra skirtas pasiekti ir/ar išlaikyti šuns sveiką svorį. Papildomos maistines skaidulos padeda sumažinti nuolatinio alkio jausmą ir palaiko jūsų šuns sveikatą visą svorio metimo laikotarpį. NatureCare Diet Dog Weight Reduction & Diabetic taip pat palaiko subalansuotą cukraus kiekį kraujyje, kuris yra būtinas diabetu sergantiems šunims (diabetes mellitus).

Prins Dietetic Weight Reduction & Diabetic...

Bazinė kaina 4,37 EUR -15% Kaina 3,71 EUR
Prins Fit Selection Salmon...
 • Sumažinta kaina

Suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šeimos šunims

Fit Selection Salmon & Rice yra traškus maistas suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šeimos šunims iki maždaug 8 metų amžiaus. Šis skanus pašaras stimuliuoja šunį kramtyti, tai padeda palaikyti sveiką virškinimo sistemą ir subalansuotą žarnyno florą. Šis maistas taip pat labai tinkamas šunims, kurie ryja maistą nekramtydami. Fit Selection Salmon & Rice padeda palaikyti jūsų šuns sveikatą ir gerą formą!

Prins Fit Selection Salmon & Rice -...

Bazinė kaina 11,11 EUR -15% Nuo Kaina 9,44 EUR
Prins ProCare Grainfree...
 • Sumažinta kaina

Visų veislių šuniukams ir jauniems šunims

ProCare Grainfree Puppy & Junior Daily Care yra aukšiausios kokybės, begrūdis, presuotas maistas specialiai šuniukams maždaug nuo 4 sav. ir jauniems šunims iki maždaug 12 mėn. Šis pilnavertis maistas padeda sveikai augti, palaikyti efektyviai veikiančią imuninę sistemą ir optimatų kaulų bei sąnarių vystymąsi. Jūsų šuniukas augs tolygiai ir subalansuotu būdu iki kol taps suaugęs šuo.

Prins ProCare Grainfree Puppy & Junior...

Bazinė kaina 23,39 EUR -15% Nuo Kaina 19,88 EUR
Prins ProCare Grainfree...
 • Sumažinta kaina

Begrūdis maistas suaugusiems visų veislių šunims turintiems jautrią virškinimo sistemą

ProCare Grainfree Sensible Hypoallergic yra aukščiausios rūšies begrūdis presuotas maistas ypač rekomenduojamas šunims turintiems jautrią virškinimo sistemą, odą ar kailį. Šis pilnavertis maistas pagamintas iš aukščiausios kokybės antienos, kuri palaiko šunų sveikatą su padidėjusiu jautrumu į kitus baltymų šaltinius. Natūralūs baltymų šaltiniai skatina sveiką virškinimo florą.

Prins ProCare Grainfree Sensible...

Bazinė kaina 24,65 EUR -10% Nuo Kaina 22,18 EUR
Prins ProCare Grainfree...
 • Sumažinta kaina

Suaugusiems šunims sustiprinti sveikatai, pagerinti odos ir kailio būklei

ProCare Grainfree Skin & Coat yra aukščiausios kokybės begrūdis presuotas maistas specialiai šunims sustiprinti sveikatai, pagerinti odos ir kailio būklei. Yapč tinkamas šunims kurių vidutinis aktyvumo lygis. Pritaikytas energijos kiekis maiste padeda palaikyti šuns optimalią formą. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko sveiką odą ir blizgų kailį, optimalų virškinimą ir gerai subalansuotą virškinimo florą.

Prins ProCare Grainfree Skin & Coat -...

Bazinė kaina 24,65 EUR -15% Nuo Kaina 20,95 EUR
Prins ProCare Puppy Junior...
 • Sumažinta kaina

Šuniukams ir jauniems šunims

3kg, 20kg.

ProCare Puppy & Junior Perfect Start yra presuotas maistas specialiai šuniukams nuo 4 mėn. ir jauniems šunims iki maždaug 12 mėn. Šis pilnavertis maistas padeda sveikai augti, palaikyti efektyviai veikiančią imuninę sistemą ir optimatų kaulų bei sąnarių vystymąsi. Jūsų šuniukas augs tolygiai ir subalansuotu būdu iki kol taps suaugęs šuo.

Prins ProCare Puppy Junior Perfect Start -...

Bazinė kaina 16,64 EUR -15% Nuo Kaina 14,14 EUR
Prins Protection Croque...
 • Sumažinta kaina

Protection Croque Basic Excellent - traškus sausas maistas suaugusiems vidutiniu ir didelių veislių šunims. Šis maistas taip pat tinka kastruotiems šunims ir sterilizuotoms kalėms, bei linkusiems į nutukimą. Šis pilnas maistas, praturtintas lašišų taukais, FOS, žolelių ekstraktais ir Schusslerio druskomis, padeda užtikrinti sveiką širdies funkciją ir palaiko tvirtus kaulus ir elastingus sąnarius. Pakoreguotas kaloringumas padeda išlaikyti sveiką svorį.

Prins Protection Croque BASIC Excellent -...

Bazinė kaina 11,18 EUR -15% Nuo Kaina 9,50 EUR
Prins Protection Croque...
 • Sumažinta kaina

Protection Croque Basic Excellent - traškus sausas maistas suaugusiems mažų veislių šunims. Šis maistas taip pat tinka kastruotiems šunims ir sterilizuotoms kalėms, bei linkusiems į nutukimą. Šis pilnas maistas, praturtintas lašišų taukais, inulnu, žolelių ekstraktais ir Schusslerio druskomis, padeda užtikrinti sveiką širdies funkciją ir palaiko tvirtus kaulus ir elastingus sąnarius. Pakoreguotas kaloringumas padeda išlaikyti sveiką svorį.

Prins Protection Croque Mini BASIC...

Bazinė kaina 11,60 EUR -10% Nuo Kaina 10,44 EUR
Prins Protection Croque...
 • Sumažinta kaina

Protection Croque Mini Junior Performance - traškus sausas maistas šunims ir jaunesniems šuniukams mažų veislių nuo 4 savaičių iki 12 mėnesių amžiaus. Šis pilnas maistas skatina sveiką augimą ir širdies funkciją, palaiko kaulus ir sąnarius. Praturtintas lašišų taukais, jukos vaisiais, žolelių ekstraktais ir Schusslerio druskomis tinkamu kiekiu jūsų augintiniui.

Prins Protection Croque Mini JUNIOR...

Bazinė kaina 13,72 EUR -15% Nuo Kaina 11,66 EUR
Prins Protection Croque...
 • Sumažinta kaina

Protection Croque Senior Fit - traškus maistas vyresnio amžiaus vidutinių ir didelių veislių šunims vyresniems nei 8 metai. Šis pilnavertis maistas praturtintas lašišų taukais, inulinu, jukos vaisiais, žolelių ekstraktais, palaikyti sveikiems dantims, virškinimo florai, raumenų elastingumui ir sąnarių lankstumui bei apsaugo jūsų šunį nuo senėjimo.  

Prins Protection Croque Mini SENIOR Fit -...

Bazinė kaina 13,72 EUR -15% Nuo Kaina 11,66 EUR
Prins Protection Croque...
 • Sumažinta kaina

Protection Croque Mini Super Performance - tai traškus maistas auginamiems ir aktyviems suaugusiesiems mažų veislių šunims. Šis visavertis pašaras, praturtintas lašišų taukais, inulinu, jukos vaisiais, žolelių ekstraktais ir Schusslerio druskomis, puoselėja jūsų šunį, užtikrina sveiką odą ir blizgantį kailį. Riebalų rūgštys tiekia pakankamai energijos aktyviems ir / arba nėščioms ir žindančioms kalėms. Tokiu būdu jūsų šuo išliks aktyvus ir žaismingas, toks, kokį jūs ir pažįstate!

Prins Protection Croque Mini SUPER...

Bazinė kaina 13,72 EUR -15% Nuo Kaina 11,66 EUR
Prins Protection Croque...
 • Sumažinta kaina

Protection Croque Super Performance - tai traškus maistas auginamiems ir aktyviems suaugusiesiems vidutinio ir didelių veislių šunims. Šis visavertis pašaras, praturtintas lašišų taukais, FOS, žolelių ekstraktais ir Schusslerio druskomis, puoselėja jūsų šunį, užtikrina sveiką odą ir blizgantį kailį. Riebalų rūgštys tiekia pakankamai energijos aktyviems ir / arba nėščioms ir žindančioms kalėms. Tokiu būdu jūsų šuo išliks aktyvus ir žaismingas, toks, kokį jūs ir pažįstate!

Prins Protection Croque SUPER Performance...

Bazinė kaina 13,72 EUR -15% Nuo Kaina 11,66 EUR
Spirit of nature cat hog....
 • Sumažinta kaina
 • Nauja

Spirit of nature Cat hog. Konservai katėms su šerniena, tai pilnavertis hipoalerginis maistas katėms, kuriuose nėra naminių paukščių mėsos ar glitimo. Sudėtyje yra vitaminų ir mineralų katės sveikatai  jame nėra sojos, genetiškai modifikuotų grūdų, dirbtinio skonio stipriklio, dažiklių, ir konservantų.

Spirit of nature cat hog. Konservai...

Bazinė kaina 1,76 EUR -30% Kaina 1,23 EUR