Nuolaidos

Išpardavimas

Yra 35 produktai.

Rodomi 1-16 iš 35 produktų
Del+ Gourmet Puppy - sausas...
 • Sumažinta kaina
 • Nauja

 Super premium klasės maistas jauniems šuniukams. Puikiai subalansuotas, praturtintas visais vitaminais ir mineralais reikalingais augančiam šuniukui. Smulkios, traškios granulės. Rekomenduojama nuo 2-11 mėn. Tinka maitinančioms kalėms.

DĖMESIO. PREKĖS PAKUOTĖ PAŽEISTA.

Del+ Gourmet Puppy - sausas pašaras...

Bazinė kaina 38,88 EUR -35% Kaina 25,27 EUR
HappyOne Adult Salmon-...
 • Sumažinta kaina
 • Nauja

Visavertis suaugusių kačių pašaras su lašiša. Speciali pašaro formulė veikia prevenciškai nuo skrandyje susidarančių kailio gniutulų. Natūrali gyvūno imuniteto apsauga. Subalansuotas vitaminų ir mineralų kompleksas, šlapimo takų apsaugai, geram širdies ir kraujagyslių darbui. Pašaras kurtas aukštos kokybės žaliavomis. Puikiai tinkamas po kastracijų ar sterilizacijų. DĖMESIO. Pakuotė yra pažeista.

HappyOne Adult Salmon- pašaras suaugusioms...

Bazinė kaina 30,25 EUR -35% Kaina 19,66 EUR
Prins Dietetic Mobility -...
 • Sumažinta kaina

Šlapias dietinis maistas šunims turintiems problemų su sąnariais

NatureCare Diet Dog Mobility yra šlapias maistas specialiai suaugusiems šunims turintiems problemų su sąnariais. Šis pilnavertis dietinis maistas buvo sukurtas bendradarbiaujant su veterinarijos gydytojais ir savo sudėtyje turi maistinių medžiagų, kurios teigiamai veikia sąnarius ir padeda atstatyti judrumą.

Prins Dietetic Mobility - dietiniai...

Bazinė kaina 4,37 EUR -15% Kaina 3,71 EUR
Prins Dietetic Mobility -...
 • Sumažinta kaina

Presuotas dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems sąnarių problemų

Dietinis maistas šunims su paukštiena

ProCare Diet Muscles & Joints yra presuotas sausas dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems problemų su sąnariais. Šis pilnavertis dietinis maistas savo sudėtyje turi maistinių medžiagų, kurios teigiamai veikia sąnarius ir padeda atstatyti judrumą.

Prins Dietetic Mobility - dietinis maistas...

Bazinė kaina 21,57 EUR -30% Nuo Kaina 15,10 EUR
Prins Dietetic Weight...
 • Sumažinta kaina

Presuotas dietinis maistas suaugusiems nutukusiems ir/arba sergantiems cukriniu diabetu šunims

Dietinis maistas šunims su paukštiena

ProCare Diet Weight Control & Diabetes yra presuotas sausas dietinis maistas nutukusiems ir/arba sergantiems cukriniu diabetu šunims. Šis pilnavertis maistas padės jūsų šuniu atsakingai numesti svorio ir padės sukorntroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Optimalus vitaminų ir mineralinių medžiagų balansas pilnai aprūpina organizmą svorio metimo laikotarpiu. Papildomos maistines skaidulos padeda sumažinti nuolatinio alkio jausmą ir palaiko visą svorio metimo laikotarpį.

Prins Dietetic Weight Control & Diabetes -...

Bazinė kaina 22,77 EUR -30% Nuo Kaina 15,94 EUR
Prins Fit Selection Puppy &...
 • Sumažinta kaina

Sausas maistas šuniukams ir jauniems šunims

Fit Selection Puppy & Junior Perfect Start traškus maistas ypač tinkamas augantiems šeimos šunims, kurio sudėtyje yra visos reikalingos maistinės medžiagos ir energija, šuniukams ir jaunesniems šunims. Šis pinavertis pašaras padeda sveikai augti, palaiko efektyvią imuninę sistemą ir optimalų kaulų ir sąnarių vystymąsi. Jūsų šuniukas augs tolygiai ir subalansuotu būdu iki kol taps suaugęs šuo.

Prins Fit Selection Puppy & Junior -...

Bazinė kaina 11,11 EUR -30% Nuo Kaina 7,78 EUR
Prins Fit Selection Salmon...
 • Sumažinta kaina

Suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šeimos šunims

Fit Selection Salmon & Rice yra traškus maistas suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šeimos šunims iki maždaug 8 metų amžiaus. Šis skanus pašaras stimuliuoja šunį kramtyti, tai padeda palaikyti sveiką virškinimo sistemą ir subalansuotą žarnyno florą. Šis maistas taip pat labai tinkamas šunims, kurie ryja maistą nekramtydami. Fit Selection Salmon & Rice padeda palaikyti jūsų šuns sveikatą ir gerą formą!

Prins Fit Selection Salmon & Rice -...

Bazinė kaina 11,11 EUR -15% Nuo Kaina 9,44 EUR
Prins ProCare Grainfree...
 • Sumažinta kaina

Aktyviems suaugusiems šunims

ProCare Grainfree Adult Pro Energy yra aukščiausios kokybės begrūdis presuotas sausas maistas specialiai sukurtas šunims nuo maždaug 6 mėn. iki 8 metų amžiaus. Šis pilnavertis maistas palaiko jūsų šuns gerą formą ir pagerina odos vei kailio būklę. Riebalų rūgštys aprūpina pakankamu energijos kiekiu jūsų aktyvų augintiniį ir /arba nėščias ar laktacijos periodu kales. Tai padeda jūsų šuniui išlikti žaismingam ir aktyviam!

Prins ProCare Grainfree Adult Pro Energy -...

Bazinė kaina 23,39 EUR -30% Nuo Kaina 16,37 EUR
Prins ProCare Grainfree...
 • Sumažinta kaina

Visų veislių šuniukams ir jauniems šunims

ProCare Grainfree Puppy & Junior Daily Care yra aukšiausios kokybės, begrūdis, presuotas maistas specialiai šuniukams maždaug nuo 4 sav. ir jauniems šunims iki maždaug 12 mėn. Šis pilnavertis maistas padeda sveikai augti, palaikyti efektyviai veikiančią imuninę sistemą ir optimatų kaulų bei sąnarių vystymąsi. Jūsų šuniukas augs tolygiai ir subalansuotu būdu iki kol taps suaugęs šuo.

Prins ProCare Grainfree Puppy & Junior...

Bazinė kaina 43,16 EUR -30% Nuo Kaina 30,21 EUR
Prins ProCare Grainfree...
 • Sumažinta kaina

Begrūdis maistas suaugusiems visų veislių šunims turintiems jautrią virškinimo sistemą

ProCare Grainfree Sensible Hypoallergic yra aukščiausios rūšies begrūdis presuotas maistas ypač rekomenduojamas šunims turintiems jautrią virškinimo sistemą, odą ar kailį. Šis pilnavertis maistas pagamintas iš aukščiausios kokybės antienos, kuri palaiko šunų sveikatą su padidėjusiu jautrumu į kitus baltymų šaltinius. Natūralūs baltymų šaltiniai skatina sveiką virškinimo florą.

Prins ProCare Grainfree Sensible...

Bazinė kaina 24,65 EUR -30% Nuo Kaina 17,25 EUR
Prins ProCare Grainfree...
 • Sumažinta kaina

Suaugusiems šunims sustiprinti sveikatai, pagerinti odos ir kailio būklei

ProCare Grainfree Skin & Coat yra aukščiausios kokybės begrūdis presuotas maistas specialiai šunims sustiprinti sveikatai, pagerinti odos ir kailio būklei. Yapč tinkamas šunims kurių vidutinis aktyvumo lygis. Pritaikytas energijos kiekis maiste padeda palaikyti šuns optimalią formą. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko sveiką odą ir blizgų kailį, optimalų virškinimą ir gerai subalansuotą virškinimo florą.

Prins ProCare Grainfree Skin & Coat -...

Bazinė kaina 24,65 EUR -15% Nuo Kaina 20,95 EUR