Prins NatureCare Chicken Senior - dešra vyresnio amžiaus šunims su vištiena

Prins NatureCare Chicken Senior - dešra vyresnio amžiaus šunims su vištiena

2,93 EUR
Su mokesčiais

Dešra viresnio amžiaus šunims su vištiena

250 g. NatureCare Chicken Senior yra pilnavertis mėsos pagrindo maistas, ypač tinkamas kaip sveika variacija sausam maistui vyresnio amžiaus šunims nuo maždaug 8 metų amžiaus. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko sveiką odą, blizgų kailį, raumenis ir sąnarius, ir gerai subalansuotą žarnyno florą. Šis maistas taip pat tinkamas kaip skanėstas dresuojant.

Svoris
Kiekis
Yra sandėlyje

  • Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai. Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai.
  • Prekių pristatymas per 2-5 d.d. Prekių pristatymas per 2-5 d.d.
  • Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles) Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles)

Viresnio amžiaus šunims dešra su vištiena

NatureCare Chicken Senior yra pilnavertis mėsos pagrindo maistas, ypač tinkamas kaip sveika variacija sausam maistui vyresnio amžiaus šunims nuo maždaug 8 metų amžiaus. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko sveiką odą, blizgų kailį, raumenis ir sąnarius, ir gerai subalansuotą žarnyno florą. Šis maistas taip pat tinkamas kaip skanėstas dresuojant.

Sudėtis: 

Vištiena (47%), ryžiai, bulvių baltymai, celiuliozė, lašišų taukai, džiovinta cikorija.

Nurodymai:

20 g maisto vienam kg kūno svorio per dieną. Kartą atidarius gali būti laikomas šaldytuve dvi dienas. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą NatureCare maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Supjaustykite dešrą į mažesnius gabalėlius prieš duodami savo šuniui.

55016

Charakteristikos

Svoris
250 g
Šuns amžius
senjoras

Jums taip pat gali patikti