Prins Dietetic Mobility - dietinis maistas šunims su paukštiena

56,15 EUR
Su mokesčiais

Presuotas dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems sąnarių problemų

3kg, 10kg

Dietinis sausas maistas šunims su paukštiena

ProCare Diet Muscles & Joints yra presuotas sausas dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems problemų su sąnariais. Šis pilnavertis dietinis maistas savo sudėtyje turi maistinių medžiagų, kurios teigiamai veikia sąnarius ir padeda atstatyti judrumą.

Svoris
Kiekis
Yra sandėlyje

  • Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai. Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai.
  • Prekių pristatymas per 2-5 d.d. Prekių pristatymas per 2-5 d.d.
  • Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles) Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles)

Presuotas dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems sąnarių problemų


Dietinis maistas šunims su paukštiena.


ProCare Diet Muscles & Joints yra presuotas sausas dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems problemų su sąnariais. Šis pilnavertis dietinis maistas savo sudėtyje turi maistinių medžiagų, kurios teigiamai veikia sąnarius ir padeda atstatyti judrumą.


Sudėtis: 

Dehidratuota paukštiena, kukurūzai, kviečiai, ryžiai, džiovintų cikorijų minkštimas, linų sėmenų aliejus, paukštienos baltymų hidrolizatas, linų sėmenų aliejus, lašišų taukai, želatinos hidrolizatas (2,5%), gyvuliniai riebalai, mielių hidrolizatas, vėžiagyvių ir moliuskų ekstraktas (gliukozamino šaltinis) (0,15%), mielių ekstraktas (betaglucans šaltinis) (0,08%), augalinis aliejus, Fructo-oligosacharidai (FOS), chondroitino sulfatas (0,01%).


Nurodymai:

Šis pašaras gali būti duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto ProCare Diet Muscles & Joints kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare Complete ar Prins NatureCare Dog Diet Mobility vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus mėsiškas maistas jūsų šuniui. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.


Papildoma informacija apie dietinį maistą: 

speciali paskirtis yra palaikyti sąnarių metabolizmą sergant osteoartritu. Pagrindines maistines ypatybės: didelis omega-3 riebalų rūgščių ir vitamino E kiekis. Rekomenduojamas maitinimo laikotarpis: ne ilgiau nei 3 mėn. maitinant pirmą kartą. Prieš duodant dietinį maistą rekomenduojame pasitarti su veterinarijos gydytoju. ProCare Diet Muscles & Joints ypač tinkamas suaugusiems šunims turintiems problemų su sąnariais.


Pereinant nuo vieno presuoto maisto prie kito


A. Keisdami kito gamintojo presuotą maistą į mūsų, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Jūs taip pat galite naudoti šaldytos žalios mėsos maisto keitimo patarimus (Žiūrėkite rekomendacijas C punkte).


B. Kai keičiate traškų (ekstruduotą) maistą į kurį nors iš Prins presuotą, rekomenduojame pakeisti iš karto nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Jūs taip pat galite naudoti šaldytos žalios mėsos maisto keitimo patarimus (Žiūrėkite rekomendacijas C punkte). Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunant skrandžio palengvina virškinimą.


C. Keičiant į naujo tipo granules galite naudoti šaldytą žalią mėsą. Naudodami šį metodą duokite savo šuniui šaldytos žalios mėsos tokios kaip Prins TotalCare Super Active Complete savaitę laiko. Tai užtikrins žarnyno floros optimalų atsistatymą. Po savaitės maitinant vien žalia mėsa galite iš karto duoti naujo tipo granulių maistą be jokio maišymo su senuoju.


Jei jūsų šuo anksčiau nėra ragavęs žalios mėsos, galitą ją truputį pakepti pirmas dvi dienas, taip duodami virškinimo sistemai priprasti. Po dviejų dienų galite duoti žalią mėsą atšildytą iki kambario temperatūros.


Ar jūsų šuo anksčiau nėra bandęs sauso maisto kaip kad šis, ir norėtumėte žalios mėsos maistą pakeisti į presuotą ar traškų (ekstruduotą) sausą maistą? Tada naudokite maisto keitimo rekomendacijas aprašytas B punkte (maisto pakeitimas iš karto).

81015

Charakteristikos

Šuns amžius
Suaugęs
Speciali paskirtis
Kaulams ir sąnariams
Maisto klasė
Super premium
Sudėtis
Paukštiena

Jums taip pat gali patikti