Prins Dietetic Weight Control & Diabetes - dietinis maistas šunims su paukštiena
  • Sumažinta kaina

Prins Dietetic Weight Control & Diabetes - dietinis maistas šunims su paukštiena

22,77 EUR
15,94 EUR Sutaupote 30%
Su mokesčiais

Presuotas dietinis maistas suaugusiems nutukusiems ir/arba sergantiems cukriniu diabetu šunims

Dietinis maistas šunims su paukštiena

ProCare Diet Weight Control & Diabetes yra presuotas sausas dietinis maistas nutukusiems ir/arba sergantiems cukriniu diabetu šunims. Šis pilnavertis maistas padės jūsų šuniu atsakingai numesti svorio ir padės sukorntroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Optimalus vitaminų ir mineralinių medžiagų balansas pilnai aprūpina organizmą svorio metimo laikotarpiu. Papildomos maistines skaidulos padeda sumažinti nuolatinio alkio jausmą ir palaiko visą svorio metimo laikotarpį.

Svoris
Kiekis
Yra sandėlyje

  • Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai. Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai.
  • Prekių pristatymas per 2-5 d.d. Prekių pristatymas per 2-5 d.d.
  • Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles) Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles)

Sudėtis: 

Dehidratuota paukštiena, kukurūzai, paukštienos proteinų hidrolizatas, ryžiai, celiuliozė, maistinės skaidulos, džiovintų cikorijų minkštimas, kukurūzų glitimas, dehidratuotas hemoglobinas, gyvuliniai riebalai, mielių hidrolizatas, lašišų taukai, paukštienos baltymų hidrolizatas, linų sėmenų aliejus, lašišų taukai, augalinis aliejus, frukto-oligosacharidai (FOS).


Nurodymai:

Šis pašaras gali būti duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto ProCare Diet Weight Control & Diabetes kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare Complete ar Prins NatureCare Dog Diet Weight Reduction & Diabetic vieną ar kelias dienas. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.


Papildoma informacija apie dietinį maistą: 

Speciali paskirtis yra padėti numesti svorio ir/arba sureguliuoti gliukozės kiekį (diabetes mellitus). Pagrindines maistines ypatybės: mažas maisto kaloringumas ir mažas angliavandeniose gliukozės kiekis. Rekomenduojamas maitinimo laikotarpis: iki kol pasiekiamas norimas kūno svoris, arba ne daugiau nei 6 mėn. naudojant pirmą kartą. Prieš duodant dietinį maistą rekomenduojame pasitarti su veterinarijos gydytoju. Netinka: nėščioms ir laktacijos periodu kalėms, bei auganitiems šunims. ProCare Diet Weight Control & Diabetes ypač tinka suaugusiems nutukusiems ir/arba cukriniu diabetu sergantiems šunims. Kai taik norimas kūno svoris pasiekiamas, dietinį maistą galite pakeisti į Prins ProCare Standard-Fit.


Pereinant nuo vieno presuoto maisto prie kito


A. Keisdami kito gamintojo presuotą maistą į mūsų, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Jūs taip pat galite naudoti šaldytos žalios mėsos maisto keitimo patarimus (Žiūrėkite rekomendacijas C punkte).


B. Kai keičiate traškų (ekstruduotą) maistą į kurį nors iš Prins presuotą, rekomenduojame pakeisti iš karto nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Jūs taip pat galite naudoti šaldytos žalios mėsos maisto keitimo patarimus (Žiūrėkite rekomendacijas C punkte). Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunant skrandžio palengvina virškinimą.


C. Keičiant į naujo tipo granules galite naudoti šaldytą žalią mėsą. Naudodami šį metodą duokite savo šuniui šaldytos žalios mėsos tokios kaip Prins TotalCare Super Active Complete savaitę laiko. Tai užtikrins žarnyno floros optimalų atsistatymą. Po savaitės maitinant vien žalia mėsa galite iš karto duoti naujo tipo granulių maistą be jokio maišymo su senuoju.


Jei jūsų šuo anksčiau nėra ragavęs žalios mėsos, galitą ją truputį pakepti pirmas dvi dienas, taip duodami virškinimo sistemai priprasti. Po dviejų dienų galite duoti žalią mėsą atšildytą iki kambario temperatūros.


Ar jūsų šuo anksčiau nėra bandęs sauso maisto kaip kad šis, ir norėtumėte žalios mėsos maistą pakeisti į presuotą ar traškų (ekstruduotą) sausą maistą? Tada naudokite maisto keitimo rekomendacijas aprašytas B punkte (maisto pakeitimas iš karto).

80046

Charakteristikos

Svoris
3 kg
Šuns amžius
suaugęs
Speciali paskirtis
nutukusiems

Jums taip pat gali patikti