Prins Dietetic Mobility - dietinis maistas šunims su paukštiena ir ryžiais

Prins Dietetic Mobility - dietinis maistas šunims su paukštiena ir ryžiais

54,52 EUR
Su mokesčiais

Traškus dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems sąnarių problemų

Dietinis maistas šunims su paukštiena ir ryžiais

ProCare Croque Diet Mobility yra traškus sausas dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems problemų su sąnariais. Šis pilnavertis dietinis maistas savo sudėtyje turi maistinių medžiagų, kurios teigiamai veikia sąnarius ir padeda atstatyti judrumą, taip pat palaiko sveiką odą ir blizgų kailį.

Svoris
Kiekis
Yra sandėlyje

  • Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai. Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai.
  • Prekių pristatymas per 2-5 d.d. Prekių pristatymas per 2-5 d.d.
  • Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles) Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles)

Sudėtis: 

Paukštiena, ryžiai, kukurūzai, miežiai, džiovintų runkelių inkštimas, linų sėmenų aliejus, lašišų taukai, ryžių sėmenys, želatinos hidrolizatas (2,5%), mielės, linų sėmenys, gyvuliniai riebalai (paukštienos), hidrolizuotos vištų kepenys, mineralai, vėžiagyvių ir moliuskų ekstraktas (gliukozamino šaltinis) (0,15%), mielių ekstraktas (betaglucanų šaltinis) (0,08%), chondroitino sulfatas (0,01%).


Nurodymai:

Šis pašaras gali būti duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto ProCare Croque Diet Mobility kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare Complete ar Prins NatureCare Dog Diet Mobility vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus mėsiškas maistas jūsų šuniui. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.


Papildoma informacija apie dietinį maistą:

speciali paskirtis yra palaikyti sąnarių metabolizmą sergant osteoartritu. Pagrindines maistines ypatybės: didelis omega-3 riebalų rūgščių ir vitamino E kiekis. Rekomenduojamas maitinimo laikotarpis: ne ilgiau nei 3 mėn. maitinant pirmą kartą. Prieš duodant dietinį maistą rekomenduojame pasitarti su veterinarijos gydytoju. ProCare Croque Diet Mobility ypač tinkamas suaugusiems šunims turintiems problemų su sąnariais.


Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito

A. Keisdami iš kito gamintojo traškaus maisto į mūsų, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Jūs taip pat galite naudoti šaldytos žalios mėsos maisto keitimo patarimus (Žiūrėkite rekomendacijas C punkte).

B. Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins traškų (ekstruduotą), rekomenduojame pakeisti iš karto nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Jūs taip pat galite naudoti šaldytos žalios mėsos maisto keitimo patarimus (Žiūrėkite rekomendacijas C punkte). Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunant skrandžio palengvina virškinimą.

C. Keičiant į naujo tipo granules galite naudoti šaldytą žalią mėsą. Naudodami šį metodą duokite savo šuniui šaldytos žalios mėsos tokios kaip Prins TotalCare Super Active Complete savaitę laiko. Tai užtikrins žarnyno floros optimalų atsistatymą. Po savaitės maitinant vien žalia mėsa galite iš karto duoti naujo tipo granulių maistą be jokio maišymo su senuoju.

Jei jūsų šuo anksčiau nėra ragavęs žalios mėsos, galite ją truputį pakepti pirmas dvi dienas, taip duodami virškinimo sistemai priprasti. Po dviejų dienų galite duoti žalią mėsą atšildytą iki kambario temperatūros.

Ar jūsų šuo anksčiau nėra bandęs sauso maisto kaip kad šis, ir norėtumėte žalios mėsos maistą pakeisti į presuotą ar traškų (ekstruduotą) sausą maistą? Tada naudokite maisto keitimo rekomendacijas aprašytas B punkte (maisto pakeitimas iš karto).

86015

Charakteristikos

Svoris
7,5 kg
Šuns amžius
suaugęs
Speciali paskirtis
kaulams ir sąnariams

Jums taip pat gali patikti