Prins - maistas šunims ir katėms

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Prins

Prins - tai aukščiausios kokybės maistas šunims ir katėms. Dietiniai pašarai, skanėstai, paštetai, konservai ir dešros. 100% natūralus maistas.

Prins VitalCare Struvite -...
 • Sumažinta kaina

Katėms turinčioms kirstalų šlapimo pūslėje

VitalCare Struvite traškus dietinis maistas aktyvioms suaugusioms katėms nuo 12 mėnesių amžiaus, kurios turi kristalų šlapimo pūslėje. Šis pilnavertis dietinis maistas sumažina pH (rūgštingumo) lygį šlapime. Be to, mažas magnio lygis padeda ištirpinti bet kokius šlapimo kristalus. VitalCare Struvite laikinai naudojamas dietinis maistas.

Prins VitalCare Struvite - Traškus...

Bazinė kaina 19,44 EUR -10% Nuo Kaina 17,50 EUR
Prins VitalCare Sterilised...
 • Sumažinta kaina

Suaugusioms sterilizuotoms katėms ir kastruotiems katinams

VitalCare Sterilised ypač tinkamas sterilizuotoms katėms ir kastruotiems katinams. Maiste esančios papildomos maistinės skaidulos palaiko sotumo jausmą ir sveiką kūno svorį.

Prins VitalCare Sterilised - maistas...

Bazinė kaina 19,93 EUR -10% Nuo Kaina 17,94 EUR
Prins VitalCare Sensitive...
 • Sumažinta kaina

Suaugusioms katėms turinčioms jautrią virškinimo sistemą, odą ir kailį

VitalCare Sensitive Hypoallergic aukščiausios kokybes maistas specialiai pagamintas katėms turinčioms jautrią virškinimo sistemą. Šis maistas turi tik vieną baltymų šaltinį (silkė), kuris sumažina bet kokią alerginę reakciją. Papildomai, omega-3 riebalų rūgštys padeda pagerinti jautrios odos būklę, kuri įtakoja kailio blizgumą.

Prins VitalCare Sensitive Hypoallergic -...

Bazinė kaina 19,93 EUR -10% Nuo Kaina 17,94 EUR
Prins VitalCare Senior -...
 • Sumažinta kaina

Vyresnio amžiaus katėms.

VitalCare Senior traškus maistas ypač rekomanduojamas vyresnio amžiaus katėms nuo 7 metų amžiaus. Šis pilnavertis maistas atitinka visus vyresnio amžiaus katės poreikius palaikydami imunitetą ir sąnarių sveikatą.

Prins VitalCare Senior - Traškus maistas...

Bazinė kaina 15,83 EUR -10% Kaina 14,25 EUR
Prins VitalCare Resist Calm...
 • Sumažinta kaina

Jautrioms suaugusioms katėms.

VitalCare Resist Calm traškus maistas su vaistažolių ekstraktais suaugusioms jautrioms katėms. Ligos, operacija, baimė, stresas ir hormonų disbalansas mažina atsparumą. Tai visavertis pašaras su vaistažolių ekstraktais palaikyti imuninei sistemai ir padidinti jūsų katės atsparumą.

Prins VitalCare Resist Calm - Traškus...

Bazinė kaina 19,44 EUR -10% Nuo Kaina 17,50 EUR
Prins VitalCare Protection...
 • Sumažinta kaina

Kačiukams ir jaunoms katėms

Prins VitalCare Protection Kitten - sausas pašaras specialiai kačiukams nuo 4 sav. amžiaus ir daugiau. teisingam ir tolygiam augimui, sudėtyje papildomai yra lizino, kuris palaiko imuninę sistemą.

Prins VitalCare Protection Kitten -...

Bazinė kaina 20,09 EUR -10% Kaina 18,08 EUR
Prins VitalCare Protection...
 • Sumažinta kaina

Suaugusioms katėms turinčioms jautrų viršinimo traktą, odą ir kailį

Prins VitalCare Protection Sensible Grainfree Hypoallergic sausas pašaras katėms, turinčioms jautrų viršinimo traktą, odą ir kailį. Maistas praturtintas žolelių ekstraktais ir Šiuslerio druskomis, kad užtikrinti pilnavertę mitybą, gausu lašišos ir sudėtyje esančios aukštos kokybės maistinėmis skaidulos padeda palaikyti sveiką virškinimo florą.

Prins VitalCare Protection - Sensible...

Bazinė kaina 23,85 EUR -10% Kaina 21,47 EUR
Prins VitalCare Protection...
 • Sumažinta kaina

Mažo aktyvumo suaugusioms katėms

Prins VitalCare Protection Indoor sausas pašaras specialiai naminėms katėms. Maistas praturtintas žolelių ekstraktais ir Šiuslerio druskomis, kad užtikrinti pilnavertę mitybą, gausu vištienos ir sudėtyje esančios aukštos kokybės maistinės skaidulos padeda palaikyti sveiką virškinimo florą.

Prins VitalCare Protection - Indoor sausas...

Bazinė kaina 22,54 EUR -10% Kaina 20,29 EUR
Prins VitalCare Protection...
 • Sumažinta kaina

Aktyvioms suaugusioms katėms

Prins VitalCare Protection Adult Fit - pašaras, ypač aktyvioms ir suaugusioms ir/arba laukinėms katėms. Šis maistas yra praturtintas augaliniais ekstraktais ir Šiuslerio druskomis, kad užtikrinti pilnavertę mitybą, gausu vištiena ir sudėtyje esančios aukštos kokybės maistinės skaidulos padeda palaikyti sveiką virškinimo florą.

Prins VitalCare Protection - Adult Fit

Bazinė kaina 20,09 EUR -10% Kaina 18,08 EUR
Prins VitalCare Multicat -...
 • Sumažinta kaina

Suaugusioms kačių šeimoms

VitalCare Multicat yra traškus maistas suaugusioms kačių šeimoms iki maždaug 7 metų amžiaus. Šis visavertis pašaras palaiko imuninę sistemą, blizgų kailį ir sveiką šlapinimosi traktą. Granulių dydžių ir formos įvairovė padaro šį maistą idealų, tiems kas laiko kačių šeimas/kelias kates.

Prins VitalCare Multicat - Traškus maistas...

Bazinė kaina 17,32 EUR -10% Nuo Kaina 15,59 EUR
Prins VitalCare Indoor -...
 • Sumažinta kaina

Traškus maistas suaugusioms naminėms katėms

VitalCare Indoor traškus maistas suaugusioms naminėms katėms iki maždaug 7 metų amžiaus. Naminės katės yra šiek tiek mažiau aktyvios ir joms reikalingas mažesnis energijos kiekis. Šis pilnavertis pašaras padeda palaikyti sveiką kūno svorį. Dėl padidinto baltymų kiekio ir sumažinto riebumo VitalCare Indoor taip pat labai tinka sterilizuotoms katėms ir kastruotiems katinams.

Prins VitalCare Indoor - Traškus maistas...

Bazinė kaina 19,44 EUR -10% Nuo Kaina 17,50 EUR
Prins VitalCare Hair & Skin...
 • Sumažinta kaina

Suaugusioms (ilgaplaukėms) katėms sveikai odai ir blizgiam kailiui

VitalCare Hair & Skin aukščiausios kokybės maistas sukomplektuotas būtent suaugusioms katėms pagerinti odos sveikatą ir kailio blizgumui. Šis maistas taip pat ypač tinkamas ilgaplaukėms katėms.

Prins VitalCare Hair & Skin - Ilgaplaukėms...

Bazinė kaina 19,93 EUR -10% Nuo Kaina 17,94 EUR
Prins VitalCare Adult Maxi...
 • Sumažinta kaina

Traškus maistas aktyvioms didesnių veislių suaugusioms katėms

VitalCare Adult Maxi sausas traškus maistas didesnių veislių katėms sveriančioms daugiau nei 5 kg iki maždaug 7 metų amžiaus. Šis pilnavertis pašaras padeda palaikyti sveikus sąnarius, blizgų kailį ir sveiką šlapinimosi traktą. Papildomas ląstelienos kiekis skrandyje neleidžia susidaryti plaukų gniužulams. Didelio dydžio granulės VitalCare Adult Maxi ypač tinka katėms, kurios likusios ryti (nekramtyti) maistą.

Prins VitalCare Adult Maxi - Traškus...

Bazinė kaina 19,44 EUR -10% Nuo Kaina 17,50 EUR
Prins VitalCare Adult Fit -...
 • Sumažinta kaina

Aktyvioms suaugusioms katėms

VitalCare Adult Fit - tai traškus maistas aktyvioms suaugusioms katėms iki maždaug 7 metų amžiaus. Šis visavertis pašaras suteikia visą reikiamą energijios kiekį aktyvioms katėms ir padeda palaikyti puikią formą. Šie skanūs gabalėliai paruošti su vištiena. Kruopščiai atrinkti ingredientai padeda palaikyti blizgų kailį ir sveikus šlapimo takus.

Prins VitalCare Adult Fit - Traškus...

Bazinė kaina 17,32 EUR -10% Nuo Kaina 15,59 EUR
Prins Vital Care Mobility....
 • Sumažinta kaina

VitalCare veterinary diet mobility, yra traškus sausas kačių maistas, tinkantis suaugusiems katėms, turinčioms sąnarių problemų. Sanarių problemas sukelia artritas arba osteoporozė. Artritas yra būklė, kai atsiranda tam tikri sąnario kremzlės nusidėvėjimai. Ši visapusiška mityba turi maistinių medžiagų, kurios teigiamai veikia kačių sąnarius ir judrumą, taip pat prisideda prie sveikos odos ir blizgaus kailio palaikymo.

Prins Vital Care Mobility. Sausas maistas...

Bazinė kaina 23,44 EUR -10% Nuo Kaina 21,10 EUR